Zmiana rozmiaru tekstu

-A A +A

Formularz zgłoszenia

W niniejszej zakładce znajduje się formularz rejestracyjny dla osób zainteresowanych wygłoszeniem referatu podczas XXI Zjazdu. Aby go uzupełnić, należy kliknąć w napis: "Formularz zgłoszeniowy", wypełnić pola oznaczone gwiazdką (*) - są to pola obowiązkowe. Po wypełnieniu należy kliknąć prześlij na dole strony. 

Formularz zgłoszeniowy

Rejestrację referatów prowadzimy do 27 stycznia 2019 r. Po tym czasie Rada Naukowa XXI OZSA dokona weryfikacji nadesłanych abstraktów. Wówczas skontaktujemy się z Państwem, celem potwierdzenia przyjęcia referatu. Opłata konferencyjna wynosić będzie 150 zł i obejmuje uroczysty bankiet, dwa noclegi, wyżywienie (śniadania i obiady) oraz materiały konferencyjne. Informacja o terminie i formie płatności zostanie przekazana Państwu mailowo  w późniejszym czasie.

W tym roku postanowiliśmy wyjść nieco poza ramy dotychczasowych zjazdów. Nie ograniczamy Was, Drodzy Uczestnicy, hasłem zjazdu. Zabieg ten pozwoli nam spojrzeć na archiwistykę w bardzo szerokim spektrum. Prosimy jednak, aby w formularzu zaznaczyć w odpowiednim polu, do jakiej kategorii kwalifikuje się Państwa referat. Pozwoli nam to utworzyć odpowiednie panele dyskusyjne. 

 

Jesteśmy również na facebooku:

 
 
Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie Wszelkie prawa zastrzeżone przez Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie 2021